FACEBOOK 

   

REİKİ.GEN.TR

İNSTAGRAM 

 Çağımızın, belki de insanlık tarihinin en büyük bilgelerinden biri olan Sri Nisargadatta Maharaj'ın olağanüstü öğretisini içeren bu büyük eseri sizlere snmaktan onur duyuyoruz.

İnsanlık bugün, her zaman olduğundan daha fazla aydınlanmaya, benliğini, aslında ne olduğunu bilmeye, kendini idrak etmeye ve iç hu
zuruna kavuşmaya ihtiyaç duymaktadır. Sri Nisargadatta, bir güzellik sevgi ve saadet örneği olan öğretisiyle okuru gerçekdışı rüyasından , içinde bulunduğu zavallı, korku ve ıstırap dolu hayal dunyasından uyanmaya, gerçek, sınırsız ve ebedi varlığını idrak etmeye çağırıyor.


BEN O'YUM, varoluşun gerçeğiyle ilgili tüm düşüncelerimizi ve inançlarımızı derinden sarsarak, bizi bütünlük, birlik ve mükemmellik içeren sınırsız bir anlayışla karşı karşıya getiriyor. Sri Nisargadatta Maharaj, bağımlı olduğumuz, tutunduğumuz, kendi kendimizi aldattığımız her şeyi elimizden alıp, karşılığında ilahi gerçeği, insanın, hayatın, varoluşun sırrını veriyor ve asıl özgürlüğe, zamanın, uzayın ve her türlü tarifin ötesindeki En Yüce Hal'e giden en kısa yolu gösteriyor.